Singles 50

Číslovka označující padesátku není v názvu seznamky Singles 50 rozhodně náhodou. Už z daného názvu lze odvodit, že se jedná o možnost seznámení hlavně pro starší generace. Tedy ne pro ty úplně nejstarší, ale pro skupinu lidí okolo padesátky. Statistiky ukazují, že nezadaných je v této kategorii celkem dost a právě Singles 50 může přinést možnost oba nezadané protějšky spojit.

Singles 50 pomáhá najít toho pravého

Unikátem seznamky Singles 50 je určitě i to, že lidem v seznamování pomáhá. Základem registrace je totiž vstupní dotazník, na základě kterého je vypracován profil osobnosti s přihlédnutím k různým parametrům. Díky těmto lehce vědeckým metodám může dojít k tomu, že samotná seznamka automaticky vytipuje a poté přiřadí vhodný protějšek, kde je vysoká šance na porozumění. To nejenom usnadní práci s hledáním, ale také to pomůže zvýšit šance na úspěch.

Základem je i anonymita

I když se uživatelé při vstupním dotazníku otevřou, s ohledem na své vlastnosti a další věci, stále zůstávají na seznamce Singles 50 v celkové anonymitě. Nejenom, že je zajištěna ochrana dat, ale také je zajištěno, že fotografie nemusí být nutně veřejná a může být zpřístupněna až vybrané osobě. S tou je také možné navázat soukromou komunikaci bez obav z toho, že by ji četl kdokoliv jiný.

Registrace je zdarma

I když je Singles 50 založena na různých inovativních postupech a metodách, nechybí zde jistota, že samotná registrace je provedena zcela zdarma. Ta je také nedílnou součástí samotného seznámení, jelikož jinak, tedy bez registrace, není možné vhodné protějšky najít. To souvisí nejenom s již zmíněnou ochranou uživatelů a uživatelek, ale souvisí to také s faktem, že právě díky registraci je možné následně i jednodušeji vyhledávat, nebo si nechat vhodný protějšek doporučit. A to i ve zvolené věkové kategorii, přičemž ta základní je celkem jasná.