6 důvodů k návštěvě sexshopu

Sexshop nepatří k obchodům, do kterých zavítáte každý den. Nejspíš jej ani nemáte po cestě. I přesto byste měli překonat ostych a jeho návštěvu zvážit. Máte k tomu více důvodů, než si myslíte. A o nich vás teď přesvědčíme!

1. Erotické pomůcky ze sexshopu prolomí ledy nudy ve vaší ložnici

Je to ve vaší ložnici na jedno brdo? No to se vám nedivíme, že se cítíte frustrovaně. Co zkusit prolomit ledy nudy ve vaší ložnici tím, že zaskočíte do sexshopu? Vibrátor nebo venušiny kuličky do sexuálních hrátek snadno zapojíte. U dalších postelových radovánek už budou jejich nedílnou součástí. Vzhledem k tomu, že erotickou pomůcku pořídíte už za pár stovek, nijak zvlášť návštěva sexshopu neovlivní ani váš rozpočet.

2. Návštěva sexshopu s partnerem posílí váš vztah

Pokud návštěvu sexshopu pojmete jako společný výlet s partnerem, posílíte tím váš vztah. Možná, že budete muset překonat menší ostych. Věřte ale, že po prvních minutách strávených v sexshopu, kdy se budete pohledu do jeho výloh spíše bránit, se osmělíte natolik, že si návštěvu sexshopu nakonec užijete.

Společně si tak s partnerem můžete vybrat erotickou pomůcku přesně podle vašich představ. Nezapomeňte nejen na hračku samotnou, nýbrž i na další řadu téměř povinného příslušenství, jako jsou vonné oleje, lubrikační gely či erotické prádélko.

3. Vybrané erotické pomůcky vás zbaví stresu a napětí

Návštěva sexshopu může mít vliv i na další oblasti vašeho života. Vzhledem k tomu, jaká potěšení erotické pomůcky přináší, si můžete být jisti, že vás vibrátory, vibrační motýlci, venušiny kuličky, erekční kroužky, vakuové pumpy a další pomůcky zbaví stresu a napětí.

4. V sexshopu seženete potřebné dárky

Kromě péče o sebe se můžete v sexshopu zaměřit i na vaše blízké a vaši povinnost pořídit jim dárky. Dárek pro babičku či maminku tam nejspíš nenajdete, ale pozornost pro vaši kamarádku tam seženete určitě.

5. Ze sexshopu si můžete odvést šikovného společníka pro dlouhé večery

Zatímco do sexshopu vkročíte sami, z něj můžete odcházet ve dvou. Nevěřili byste, jak rychle si v sexshopu můžete najít partnera. Vibrátor s více funkcemi vám zajistí společnost v posteli a ráno po vás nebude požadovat snídani.

6. Sexshop rozšíří vaše obzory

A na závěr toho všeho sexshop rozšíří i vaše obzory. K místu, ke kterému jste se původně obraceli zády, budete mít po jeho první návštěvě o dost kladnější vztah. Získáte cennou zkušenost.

Pokud jsme vás přece jenom nepřesvědčili, jen tak to nenecháme! Zkuste si alespoň pro začátek zakoupit erotickou hračku v eshopu sexshopu. Jeho hlavní výhodou je anonymní objednání i anonymní doručení lechtivého zboží, při kterém se určitě červenat nemusíte.