5 zaručených tipů, kam vyrazit na první rande

Pokud jste právě řekli své ano nějakému sympatickému mladíkovi, který vás pozval na rande, jistě oceníte výběr vhodného místa, které také záleží na počasí. Dívka se většinou zeptá, kam na rande společně vyrazíte, je dobré mít připravenou patřičnou odpověď, takže by měl muž mít v záloze několik návrhů. Na první rande je vhodné vybírat neutrální místa, neboť se partneři ještě dobře neznají.

  • Romantická večeře – jistě žádnou ženu neurazí, když dostane příležitost se na večer krásně obléknout, namalovat a vyrazit do kvalitní restaurace na večeři. Pokud se moc dobře neznáte a chcete to napravit, je to ideální příležitost, jak si povídat. Jestliže nemáte nic společného, o čem byste si povídali, můžete využít i lidi kolem sebe, o kterých se můžete bavit, aby večeře neskončila příliš brzy.
  • Kavárna – někdy bývá večeře příliš závazná, v takovém případě je vhodnější odpolední káva s nějakým zákuskem. Rande bývá sice kratší, ale i tak můžete svůj protějšek poznat a něco se dozvědět. Když půjde vše dobře, příště můžete vyrazit na romantickou večeři.
  • Kino – pokud jednou z mála věcí, které o sobě víte, je fakt, že jste oba zbláznění do filmů, můžete vyrazit do kina. Problém však nastává ve chvíli, kdy se nemůžete shodnout na společném žánru, je tedy dobré mít vždy dopředu zjištěno, co dávají a přednést návrhy. Připravte se na to, že v kině se o sobě nic nedozvíte, takže pokud jste raději povídavější, volte jinou variantu.
  • Sport – chcete si užít rande, srandu a zároveň se trošku pobavit, i to je možnost. Vyjít si můžete třeba na inline brusle, oblíbené je také kolo nebo minigolf, který není moc náročný na pohyb, ale jistě si užijete mnoho srandy a můžete si u toho i povídat. Pánové také velice rádi volí na první rande bazén, protože chtějí vidět dívku nenamalovanou a ve své přirozené kráse, což bývá dívkám nepříjemné, protože se musí odhalovat na veřejnosti.
  • Příroda – rande si můžete vychutnat i venku. Okolo Vánoc jsou ideální trhy, kdy se můžete nadýchat krásného vzduchu cukroví, vychutnat si svařené víno a ještě se projít. V létě si můžete užít zoologickou zahradu nebo hrad. Vyrazit můžete také na obyčejnou procházku, abyste poznali město.

Na schůzku si také můžete zvolit pozvání domů, kde si můžete společně uvařit nebo zahrát deskovou hru. Pozvání domů si však jeden z páru může vyložit závažněji než druhý.