Vyzkoušejte sílu přírodní kosmetiky Benecos

Jestliže vám vstávají vlasy hrůzou po přečtení kosmetického složení nebo vás odrazuje testování na zvířatech, zkuste se zaměřit na jinou a zdravější alternativu. Kosmetika Benecos je německá certifikovaná přírodní kosmetika, která spojuje výběr těch nejšetrnějších látek, pomoc přírodě a kvalitní provedení.

V čem spočívá nebezpečí běžně dostupných produktů?

Ačkoli se kosmetické produkty z běžných drogerií chlubí výraznou výdrží, velkým výběrem barev a vůní, skutečnost je odlišná. Pozornost by zákazník měl věnovat hlavně zadní straně, která obsahuje složení a zaváhat, zdali jsou zmíněné látky jako silikony, parabeny a ropné deriváty to pravé.

Je důležité mít na paměti, že každá kosmetika, má vliv nejen na vnější vzhled, ale také na samotné zdraví. Látky se prostřednictvím kůže dostávají do těla a krevního oběhu a při jejich špatné volbě můžeme později litovat. Periorální dermatitida, lupénka nebo atopický ekzém jsou jen počáteční nepříjemnosti, které může použití závadných látek způsobit.

Veganská kosmetika se zárukou kvality

Raději svou pokožku hýčkejte tak, jak to dokáže jen kosmetika bez chemie. Benecos používá ingredience v bio kvalitě a pouze přírodní látky. Tělo je pak schopné vstřebané látky odbourávat a uvnitř se nehromadí zbytečné odpadní toxiny.

Tato skutečnost má pozitivní vliv na zdraví, ale také kvalitu kůže. Jako základ jsou používány rostlinné oleje a vosky, které pokožku hydratují, vyživují a zanechávají ji přirozeně svěží. Benecos přírodní kosmetika je také obdařena certifikátem BDIH, který odpovídá za skutečnou nezávadnost produktů.

Dekorativní kosmetika

Jestliže se obáváte, že s přírodní kosmetikou nevykouzlíte dokonalý vzhled, budete překvapeni. Make-upy Benecos se chlubí příjemnými krycími a dlouhotrvajícími vlastnostmi, nevysušují, a navíc zabraňují vzniku akné.

Bio kosmetika Benecos nabízí dekorativní produkty od lehkých BB krémů pro běžné použití, až po náročnější produkty, jako jsou tvářenky nebo bronzery. Opomenuta nebyla ani drobná líčila, jako jsou rtěnky, oční stíny nebo řasenky.

Zároveň Benecos zodpovídá za výrobu bez testování na zvířatech, což je vhodné nejen pro vegany, ale pro všechny, kteří chtějí svět změnit k lepšímu. Lámat hlavu si nemusíte ani s typem pleti, jelikož produkty jsou navrženy pro různé typy a vždy tak najdete produkt přímo pro vás. 

Tělová kosmetika

Pokožka vstřebává látky nejen při líčení, ale také při vykonávání běžné denní hygieny. Právě šampony, sprchové gely a další produkty často obsahují látky, které naoko působí jako velmi prospěšné, po jejich vysazení však uživatel zjišťuje, že jsou jeho vlasy a kůže v mnohem horším stavu.

Silikony obsažené v šamponech obalují vlasy a ty pak působí jako pevné a lesklé. Ve skutečnosti však silikony narušují strukturu, což se po delším užívání projeví. Právě proto je vhodné o vlasy pečovat pomocí bio kosmetiky, která vlasy díky olejům vyživuje už od prvního použití a zabraňuje tak jejich poničení. Suchým vlasů, lámání a třepení můžete dát sbohem. 

Stejně tak u mýdla je žádaná pěnivost jen důsledkem použití některých neprospěšných látek. Přírodní veganská mýdla značky Benecos okouzlí raději svou vůní, jemným a příjemným složením s přídavky prospěšných látek. 

Deodoranty, které se vstřikují do podpaží míří přímo na lymfatické uzliny, které jsou pro tělo velmi důležité. Proto tuto část těla chraňte a zbytečně nezatěžujte umělými látkami, jako jsou parabeny a hliníkové soli, které by mohly tělo oslabit.

Jako stopka pocení poslouží stejně účinně přírodní deodoranty značky Benecos, po kterých se budete cítit svěží a tento pocit vám vydrží po dlouhou dobu.

Vybírejte přímo u autorizovaného prodejce benecos – www.kosmetika-benecos.cz