Perfektní multifunkční taška: Jak si vybrat tu nejlepší tašku, kabelku a batoh pro váš životní styl

Dosáhli jste bodu, kdy vaše stará spolehlivá taška už stěží vydrží? Popruhy jsou rozbité, dno opotřebované a její původní barva též. Když se podíváte po brašnách na internetu, je zde na výběr více možností, než je filmů Rychle a zběsile. Vytvořili jsme tento seznam multifunkčních tašek a batohů pro profesionály, dobrodruhy a vše mezi tím. Po těchto tipech budete mezi brašnami jako ryba ve vodě!

Klasická Messenger taška

V dřívějších dobách byla používána jako taška na přepravu poštovních zásilek a dalšího, Messenger taška je ale ideální pro cestování, do práce a jiné. Ramenní popruh dodává kabelce jednoduchost, protože si můžete kabelku kdykoliv dát z jednoho ramena na druhé, nebo křížem kolem krku. Díky přední kapse je snadné a rychlé se dostat ke všem důležitým věcem. V jejím nitru se nachází dokonalé úložné kapsy a bezpečný vnitřní prostor pro uložení všeho od notebooku po peněženku. Je to perfektní multifunkční taška pro profesionály na cestách.

Tradiční aktovka

Když se právníci připravovali na soudy, potřebovali tašku, která by unesla všechny jejich potřebné náležitosti, a přesto vypadala profesionálně. Pokud to máte stejně, běžte do aktovek! Od svého vzniku byla klasická aktovka vždy perfektní profesionální taška. Můžete si vybrat, zda ji budete držet za rukojeť, či nosit na rameni díky ramennímu popruhu. Kromě toho naleznete uvnitř spoustu dělících přepážek a vnitřních kapes, které zdokonalují její multifunkčnost. Celkově je to taška, která jde ruku v ruce s naší uspěchanou dobou. Tuto tašku můžete pořídit ve více velikostech.

Úzká „polní“ taška

Původně nazývána také torna, polní taška má dlouhou historii, která se podepsala na jejím tenkém a lehkém provedení. V moderní době se změnila v perfektní štíhlou a moderní tašku. Zatímco sedí dokonale na kyčli, má vertikální design, který je ideální pro obyvatele měst. S jediným ramenním popruhem, který lze snadno prodloužit či zkrátit a přetáhnout na tělo, je to taška pro každého. Zapněte koženou přezku, aby byl obsah tašky chráněn, a stane se z naší torny dokonalá cestovní kabelka.

Roll Top taška

Díky svému designu je kožený batoh Roll Top ideální investicí pro cestovatele i profesionály. Zaprvé, voděodolný svršek dokáže unést cokoliv, co potřebujete. Postranní zip umožňuje snadný přístup k základním potřebám. Je zde spousta místa, kam můžete dát vše, co potřebujete. Tak zahoďte kufry a nasaďte si jednu dokonalou cestovní tašku.

Základní batoh

Není divu, že kromě dětí nosí i dospělí batohy. Multifunkční batoh s prostorným interiérem, vnějšími kapsami a dvěma ramenními popruhy je dokonalou taškou pro cestování i podnikání. Je navržen tak, aby se dobře nosil a byl do něj snadný přístup. Je vhodný pro nošení vašich notebooků, tabletů a dalších. Díky postranním kapsám se můžete snadno dostat k lahvi s vodou, novinám nebo jiným předmětům.

Perfektní Tote tašky

Hledáte perfektní tašku, ze které se za pár vteřin může z profesionální kabelky stát taška na pláž? Taška Tote je dokonalým a stylovým doplňkem do všech šatníků. Od držáku na vodu až po flexibilitu nošení všeho, je to perfektní taška pro každodenní život. Tuto tašku můžete nosit od firemních jednání až po nákupy v supermarketu, je multifunkční díky svému prostoru a je ideální pro jakýkoliv životní styl.