Bydlet v zeleni a uprostřed metropole? Vilapark Klamovka je trefa do černého!

V posledních letech byly oblíbené developerské projekty, které se budovaly v okolí Prahy a v blízkých městech a vesnicích ve středních Čechách. Jenže marnit čas v kolonách? Nemít žádné volno a možnost sportovat? Dojíždění je velmi náročné, tím spíše pro rodinu s dětmi, které je třeba vozit do školy nebo na odpolední kroužky. A zeleň? Tu je možné nalézt přímo v centru Prahy, například v blízkosti parku Klamovka, kde se rozhodla společnost Metrostav Development stavět bytové domy dvojího typu. Který byt bude váš?

Dva typy bydlení vedle parku

Projekt Vilapark Klamovka patří mezi nejzajímavější bytové návrhy, které se v současnosti staví. Sestává se totiž ze dvou typů domů, vyšších bytovek s výhledem na město a nižších viladomů usazených v zahradě. V obou celcích jsou k dispozici nejmenší garsonky i několikapokojové byty. Perličkou jsou pak penthousy, které upoutají pěti obytnými místnostmi a rozlehlou terasou. Jednotky jsou včetně balkonu, terasy, lodžie nebo předzahrádky.

Čas na volnočasové aktivity

Chodit do práce a neustále dojíždět nebo vozit děti? Život připomínající taxikářskou živnost nejde vést dlouhodobě, po čase totiž síly docházejí. Navíc bydlení v satelitech často znamená, že je třeba se vzdát volnočasových aktivit nebo sportování. To u moderního bydlení na Smíchově nehrozí, po práci je totiž dostatek možností, jak se realizovat. Vyjížďky na kole? Trénink na inlinech? Regenerace v bazénu? V okolí budovaných bytovek je vše, blízký park nabízí cyklostezky, pod tribunou Strahova se zase ukrývá perfektní tréninkový bazén.

S nadstandardní výbavou

Lokalita je jistě největší výhodou tohoto rezidenčního projektu, ale benefitů se nabízí ještě více. Jedná se o velkoměstské bydlení se všemi službami a infrastrukturou v dosahu, k tomu se nabízí i příležitost dokoupit garážové stání nebo sklepní kóji, u některých jednotek je dokonce úložná komora v ceně bytu. Kromě toho je součástí nadstandardní výbava, která potěší i nejnáročnější klientelu a slibuje kvalitu i trendy designové prvky.