6 důvodů, proč se opět spoutat korzetem

Ačkoliv doba útlých vosích pasů pominula (dnes se sází zejména na vypracované břišní svaly), korzety v šatních skříních žen i nadále zůstávají. Jak to? Podstatně změnili svou tvář, jednoznačně už neplatí za mučící nástroj, k jehož navlečení je potřeba deset dalších statných ženských a jsou mnohem, mnohem pohodlnější. Když k tomu připočtete i skutečnost, že dnes je na trhu celá řada provedení, platí v současnosti korzet za oblíbený kousek spodního prádla s erotickým nádechem.

Korzet v minulosti

Je až k nevíře, že ke vzniku korzetu, ve kterém ne jedna nositelka marně lapala po dechu, přispěla sama žena. Sama si tak ušila bič na dlouhou dobu. Korzety v minulosti měli jediný cíl – zajistit jeho nositelce co možná nejútlejší pas. Holt móda byla móda a tehdejší žena věděla asi nejlépe, co znamená pořekadlo ‚pro krásu se musí trpět‘. Nošení korzetu však nemělo jen módní aspekt, nýbrž i ten zdravotní. Lékaři i doktoři už v té době varovali před přílišným stahováním, které mělo za následek vážné zdravotní problémy. Trpěli hlavně utlačené vnitřní orgány. Korzet byl vyztužen nejen dřevem, ale také velrybími kostmi.

Korzet dnes

Naštěstí navléct se dnes do korzetu rozhodně neznamená přestat dýchat. Korzet je dnes brán jako sexy spodní prádlo ženy, které má postavu zvýraznit a hezky vytvarovat, ne zhuntovat. Dnešní trh nabízí nepřeberné množství provedení. Vybírat můžete korzet na každodenní nošení, ale i mnohem odvážnější a erotičtější kousky určené pro intimnější chvíle. Že ve vašem šuplíku na spodní prádlo korzet chybí? Možná vás následujících 6 důvodů, proč se opět spoutat korzetem přesvědčí o jeho pořízení.

1. Korzety jsou sexy – možná pánové nejvíce vystihnou, jak je korzet sexy. Štíhlá i boubelatá žena, která si korzet obleče se stane v ložnici náruživou dračicí. Korzet tělo hezky vytvaruje a zajistí rozvinutí fantazie každého muže. Korzet však nemusíte nosit jen pro intimní chvilky, nýbrž si hladký korzet bez mašliček a dekoračních prvků můžete vzít i pod běžné oblečení do práce. V korzetu se budete cítit tak žensky.

2. Korzet je retro – každý kdo miluje návrat do dob minulých, by měl mít ve své sbírce i korzet. Respektive žena milující retro by jej měla oblékat mnohem, mnohem častěji. Korzet bude jejím retro kouskem stejně jako retro šaty s puntíky nebo retro plavky.

3. Korzet tvaruje postavu – dalším důvodem proč obléknout korzet je skutečnost, že nic vám postavu nevytvaruje lépe.  Korzet vytvaruje boky i skryje nějaký ten špíček. Mimo to hezky pozvedne poprsí.

4. Nošení korzetu nebolí – proč korzet zahrnout do své sbírky spodního prádla? Minimálně proto, že jeho nošení na rozdíl od dob minulých nebolí. Korzet je dnes velice pohodlnou a sexy variantou spodního prádla, kterou by měly vlastnit všechny ženy.

5. Korzet působí žensky – co víc může působit žensky, než právě korzet? Ženy, které korzet pravidelně nosí nám jistě dají za pravdu, že jakmile tento kousek splyne s jejich kůží, vyletí jejich ženskost do závratných výšek. Proto se doporučuje korzet nosit nejen při intimních chvilkách s partnerem, ale i běžně na ples pod šaty, pod košili do práce a podobně. Na trhu existují nejrůznější hladce provedené druhy korzetů, které vám nebudou vytvářet nevzhledné hrbolky a výstupky pod oblečením.

6. Korzet je nabitý erotikou – že je korzet velice erotickým spodním prádlem nemusíme ani zmiňovat. Na své si přijdou oba partneři – jak muž, tak i žena. V současné době na trhu působí několik společností na výrobu erotického prádla, které mají korzety ve své pravidelné nabídce. Vybírat můžete z klasických i velice extravagantních druhů. Právě korzet může způsobit průvan v ložnici, ve které se až na spánek nic neděje.

Proč se opět spoutat korzetem? Důvodů je hned několik. Korzet se v současnosti opět vrací na scénu. Využijte nápaditosti, hravosti a ženskosti tohoto kousku i vy.